1. Start
  2. Panel klienta
  3. Tablica i spotkania

Tablica i spotkania

Totedi udostępnia indywidualny panel klienta wszystkim uczniom, których korepetytorzy korzystają z aplikacji. Dzięki temu w jednym miejscu mogą oni:

  • znaleźć materiały edukacyjne udostępnione przez nauczycieli
  • zarządzać finansami i rozliczeniami z korepetytorem
  • znaleźć kontakty do nich

Tablica

Na tablicy po zalogowaniu widać maksymalnie 3 zakończone i najbliższe spotkania z korepetytorami, oraz podstawowe informacje o nich.

Klikając w poszczególne zajęcia przejdziesz do Widoku spotkania.

Spotkania

Możesz przeglądać wszystkie swoje zaplanowane i zakończone spotkania. Aby poszerzyć zakres dat, użyj filtra w prawym, górnym rogu.

Klikając w link przejdziesz do Widoku spotkania.

 

Widok spotkania

W widoku spotkania, możesz zapoznać się z jego szczegółami i materiałami edukacyjnymi udostępnionymi przez nauczyciela. Po skończonych zajęciach, znajdziesz tu również zadane zadanie domowe oraz podsumowanie spotkania, które będzie udostępnione w Twoim profilu.

Ogólne

W zakładce ogólne wyświetlą Ci się podstawowe informacje, czyli data, czas trwania spotkania, forma spotkania oraz czy dane zajęcia są opłacone.

Materiały edukacyjne

Nauczyciel może udostępnić Ci materiały edukacyjne, które będą dostępne w tej zakładce.

Materiały edukacyjne dzielą się na 3 kategorie:

  • Pliki,
  • Linki,
  • Załączniki.

Oprócz materiałów przypisanych do scenariusza zajęć, znajdziesz tu dodatkowe materiały dotyczące danej lekcji, np. zdjęcie zeszytu, nagranie lekcji czy też wyeksportowaną tablicę multimedialną.

Sprawdzenie zadań

W tej rubryce wyświetli się lista zadań domowych, które zostały zadane przez nauczyciela. 

Może w swoim panelu wprowadzić rozwiązania zadania domowego w formie tekstowej lub wgrywając plik, np. zdjęcie kartki z rozwiązaniem zadania. Nauczyciel, z kolei sprawdzając rozwiązanie zadania domowego, może je ocenić w skali od 1 do 5.

Podsumowanie

Miejsce, w którym znajdziesz podsumowanie spotkania przez nauczyciela. Znajdziesz tu również informacje o stanie wiedzy, która została zweryfikowana na kolejnych zajęciach.


Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?